0532 796 88 44

444 37 29

İstanbul Evden Eve Nakliyat
Mega kent İstanbul evden eve nakliyat açısından en zahmetli şehirlerden biridir. Yoğun trafik ve taşınma güçlüğü, tüketicileri strese sokar. Ayrıca Türkiye’nin en pahalı ili olduğu için İstanbul’da taşınmak, zahmetinin yanı sıra maliyetiyle de dikkat çekiyor. Emlakçı ücretinden temizlik masrafına kadar yüksek bütçe gerektiren bir sürece dönüşüyor işler. Bazı tüketiciler bunun için yeterince finansmanı olmamasına rağmen zaruri sebeplerden taşınıyor.

Tüm giderleri karşılamak için tüketiciler, en az ücretle işi kapatma gayretine girişiyorlar. Bu defa da yetersiz hizmet sunan, kurumsallıktan uzak nakliye firmalarıyla karşılaşıyorlar. Amatörce taşıma yapan bu firmalar eşyalarınıza beklediğiniz özeni göstermiyor. Kırılıp döktükleri veya bozdukları cihazların maliyetini ise karşılamıyorlar. Mağdur olan müşteriler yeni eşyalar almak zorunda kalıyorlar. Düşük ücretlerle taşınalım derken daha fazla masrafa giriyorlar.

Eşyalarınız Emanetimizdir
Yukarıdaki sıkıntıları göz önünde bulundurarak tüketicilerimizi hem maddi hem operasyonel anlamda memnun ediyoruz. En uygun ücret karşılığında yüksek kalitede nakliye işlemleri gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı emanetimiz gibi koruyoruz. Yıllardır sektörde hizmet veren Anadolu Express Nakliyat şirketi olarak, müşterilerimizin sıkıntılarını minimum seviyeye indirmeye gayret ediyoruz. “En iyi nakliyat firması” deyince akla ilk gelen firma olmanın gururuyla sizlerin güvenine layık olmak için çabalıyoruz. İstanbul’un tüm semtlerine sigortalı, asansörlü ve uygun fiyatlı taşıma yapıyoruz.

Müşterilerimizle sözleşme imzalayarak beklentilerini garantiye almış oluyoruz. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti için amaçlarınıza uygun araç seçenekleri sunuyor, profesyonel bir çalışma biçimi yürütüyoruz. Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayışında olan kişiler ve işletmeler, Anadolu Express kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih ediyor.

Taşınma Öncesinde ve Sonrasında Alacağınız Hizmetlerimiz

Eşyalarınız uygun ve hassas bir şekilde,Demonte edilen eşyalarınız doğru biçimde paketlenir.
Tamamen nakliyat işlemleri için hazırlanmış olan araçlarla hedefe taşıma gerçekleştirilir.
Profesyonel kadromuztarafından nakliye işlemleriniz yapılır.Eşyalar paketlerden çıkarılır ve yeni mekana monte
Son olarak sizin direktifleriniz doğrultusunda eşyalar odalara yerleştirilir.Güvenilir ve Nitelikli Personel
Bir yerden başka bir yere taşınmanın zorlukları gözünüzü korkutuyor olabilir. Nitekim artık taşınmak sizin için bir yük olmaktan çıkıyor. En uygun evden eve taşımacılık firmasını seçerek bu yükünüzü hafifletebilirsiniz çünkü evden eve nakliyat süreci ciddi anlamda profesyonellik gerektirir. Tam da bu noktada Avrupayakası Nakliyat Firması olarak sizlere istediğiniz kalitede hizmet vermek için hazır bulunuyoruz.

Müşterilerin taşınmaya dair bir diğer kaygısı da çalışacakları nakliye firmasının personeliyle alakalı oluyor. Eşyalar kolilere yerleştirilirken dağınık ortamda bazı detaylar gözden kaçabiliyor. Kişisel veya ziynet eşyalarının çalınabileceği şüphesi duyuyorlar. Profesyonellikten uzak firmalarla çalıştıklarında bu kaygıları gerçeğe dönüşebiliyor. Kimi zaman kaybolan eşyaları fark etmiyorlar. Bu tarz kriminal riskleri göz önünde bulundurarak güvenilir bir ekiple çalışıyoruz. İstihdam edeceğimiz personeli incelikle seçip işe alıyoruz. Emanet odaklı bir iş yaptığımız için sicili temiz kişileri kadromuza katıyoruz. Ekip üyesi adaylarını referansla yoluyla seçmeye gayret ediyoruz. Bu anlamda müşterilerimiz gönül rahatlığıyla eşyalarını taşınmak üzere bize teslim ediyor.

Taleplerinize göre program yapiyoruz
Personelimizin eğitimli olmasına da özen gösteriyoruz. Deneyimli ve işinin ehli kişileri kadromuza alıyoruz. Marka kimliğimizin bir temsilcisi olarak dışardaki ekibimizin performansını yükseltmeye gayret diyoruz. Düzenli yaptığımız eğitime dair toplantılarla ekibimizi ve çalışmalarımızı revize ediyoruz. Müşteri talepleri doğrultusunda aksiyon alıyoruz. Çağın gereksinimlerine uygun olarak ekipmanlarımızı zaman zaman yeniliyoruz. Geniş araç filomuz ve alanında uzman çalışma ekibimiz ile evden eve taşımacılık firmaları arasında, en doğru yerde olduğunuzun altını çizmek isteriz. Eşyalarınızın boyutlarına göre seçtiğimiz araçları göndererek kısa sürede taşınmanızı sağlıyoruz. Araçlarımız yeni, donanımlı parçalardan ve lüks markalardan oluşuyor. Trafikte herhangi bir sorun yaşamamanız için araç filomuza düzenli olarak bakım uyguluyoruz.

Firmamız, tüm taşınma sürecinde eşyalarınızın hasar görmemesi ve hızlı bir taşıma hizmeti sunmak adına son derece titiz bir çalışma yürütüyor. Böylece artık taşınmak sizin için bir zahmet olmaktan çıkıyor. Evden eve taşıma veya diğer tüm taşıma hizmetleri için bizimle iletişim kurmanız yeterli geliyor. Evden eve nakliyat fiyatları konusunda da piyasanın en uygun rakamlarını sizlere sunuyoruz. Eğer siz de evden eve taşıma fiyatları konusunda cebinizi yakmayacak bir firma arayışındaysanız uygun bir adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz.

0212 212 06 86